O nás

Firma Truhlářství Zbyněk Nedbal

Vítejte na stránkách firmy Truhlářství Zbyněk Nedbal – výroba eurooken a dveří. Nejprve dovolte, abychom Vám krátce představili naši firmu.

Naše činnost započala již v roce 1998. Postupem času jsme se začali specializovat na výrobu eurooken, vchodových a interiérových dveří. V neposlední řadě jsme zařadili do výrobního programu i okna dřevohliníková. Individuálním přístupem se snažíme zrealizovat představy zákazníka a poskytnout mu záruční i pozáruční servis.

Kde můžete našich služeb využít?

Nejčastěji pracujeme v okruhu 100 km, ale působnost naší firmy je celorepubliková.

Naše nabídka - Eurookna, dřevohliníková okna, vchodové a interiérové dveře

Jak již bylo jednou řečeno, naše činnost spočívá v zakázkové výrobě eurooken, vchodových a interiérových dveří. Dále je možné k našim oknům dodát vnitřní a venkovní parapety, žaluzie a sítě proti hmyzu.

K našim službám patří také zaměření, kompletní montáž oken a dveří včetně zednických prací, případná demontáž starých oken, poradenská činnost a servis.

Proč využít našich služeb?

Jsme dynamicky rozvíjející se firma, která se průběžně snaží investovat do nových technologií a díky tomu pružně reagovat na požadavky zákazníků.

Pro výrobu našich produktů používáme jen kvalitní materiály od prověřených dodavatelů, můžeme tak zajistit maximální životnost našich výrobků.

A v neposlední řadě zmíníme také komplexní realizaci. Zajistíme vše, od návrhu, přes výrobu až po konečnou montáž a následný servis.