Služby

Předběžná kalkulace

Jakmile nás zákazní osloví a předá alespoň základní informace o budoucí zakázce, zpracujeme předběžnou kalkulaci. Samotná kalkulace Vám nastíní případné náklady spojené s výrobou, montáží a ostatními náklady na realizaci. Předběžnou kalkulaci vždy zpracováváme zdarma.

Zaměření

Pokud se Vám bude předběžná cena líbit, vyšleme k Vám našeho technika, který provede zaměření přímo na místě. Tento okamžik je také nejvhodnější pro dořešení technických detailů. Po zaměření upřesníme kalkulaci a provedeme poslední úpravy, od této chvíle je cena pevně daná. Pokud si nebudete s něčím vědět rady, rádi Vám poradíme a podělíme se o naše zkušenosti.

Výroba

Výroba oken a dveří se průměrně pohybuje okolo 4 až 6-ti týdnů. Vše je však závislé na rozsahu a složitosti výroby. Jsme schopni našim zákazníkům vyhovět také formou dřívějších termínů dodání, vše záleží na domluvě.

Montáž

Jakmile je vše vyrobeno, okna a dveře dovezeme na místo určení a provedeme kompletní montáž. Práce provádějí zkušení pracovníci. Montáž je po dohodě možné provést včetně drobných zednických úprav.

Záruky a servis

Na naše výrobky je poskytována záruční lhůta 60 měsíců. Našim cílem je Vaše spokojenost, proto zajistíme kompletní záruční i pozáruční servis.