Doplňky k oknům

Žaluzie se staly nedílnou součástí interiéru, ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti, ale chrání i Vaše soukromí v bytě , kanceláři apod. Můžeme Vám nabídnout žaluzie ve více jak čtyřiceti barevných odstínech, kterými můžete zlepšit vzhled Vašeho interiéru.

Horizontální žaluzie

Využití horizontálních žaluzií je mnohostrané a jejich barevná škála dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti (kuchyně,koupelna, obývací nebo dětský pokoj, pracovna) s barevnými doplňky, a vytvořit tak příjemnou atmosféru dle Vašeho vkusu.

Horizontální žaluzie se vyrábí v mnoha provedeních, tak aby vyhovovaly danému použití. Od meziskelních ,interiérových až po atypické provedení. Veškeré komponenty používané při výrobě jsou voleny s ohledem na přání zákazníka, tak aby se vyhovělo kvalitě cenové dostupnosti a co nejdelší životnosti žaluzie.

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Síť je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé barvě a na okně je prakticky neviditelná. Hliníkový rám je vyroben z válcovaného hliníku a povrchově chráněn vypalovacím lakem. Je dodáván v barvě bílé, hnědé nebo v imitaci dřeva. Síť je uchyceny otočnými háčky za hranu okna.

Parapety dřevotřískové potažené laminátem

Vnitřní parapety jsou význačným doplňkem moderních interiérů. Neplní pouze funkci ukončení zdiva, ale svým vzhledem a barevnou škálou výrazně zasahují do vzhledu interiérů.

Povrch parapetu tvoří vysoce oděruvzdorný laminát CPL/HPL, který se používá běžně na pracovní desky a je dodáván předenímy výrobci laminátu v Evropě. Laminát je stálobarevný a odolný proti UV záření, běžným domácím chemikáliím, vařící vodě a vysokým teplotám. Parapety nabízíme ve 15 základních odekorech díky nimž se dají dobře sladit s interiérem a okny vašeho domova.

Odstíny

Masivní parapety

K námi dodávaným oknům vyrábíme také masivní parapety ve stejné dřevině a povrchové úpravě jako okna. Tyto parapety jsou náročnější na údržbu, ale za to se plně sladí s okny a dodají tak interiéru příjemný vzhled.

Venkovní parapety

Venkovní parapet dotváří celkový vzhled okna a chrání výstupek stěny pod oknem před povětrnostními vlivy.

Standardní přesah venkovních parapetů přes omítku je 3-4 cm.

Venkovní parapety jsou dodávány v šířkách 50 – 400 mm s povrchovou úpravou eloxováním. Parapety se vyznačují vysokou mechanickou odolností proti působení klimatických vlivů a barevnou stálostí.

Barevné odstíny

Bílá

Stříbrná

Bronz

Tmavý bronz